تبلیغات
تازه های دنیای امروز - نامزدهای اسکار 2013 (oscar awards 2013)

دنیا جای خوبی است، ارزش جنگیدن دارد

نامزدهای اسکار 2013 (oscar awards 2013)

تاریخ:پنجشنبه 1391/10/21-11:16 ب.ظ

http://static.webdunia.com/mwdimages/thumbnail/image/izizi//mywebdunia/UserData/DataF/funfair/images/oscar_statue_award.jpg

The 85th Annual Academy Awards

Nominations announced Thursday, January 10, 2013; ceremony on Sunday, February 24, 2013

....برای مشاهده ترجمه فارسی این لیست به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....

Best Performance by an Actor in a Leading Role

Best Performance by an Actress in a Leading Role

Best Performance by an Actor in a Supporting Role

http://www.oscars.org/awards/academyawards/about/awards/images/side_oscar.jpg

Best Performance by an Actress in a Supporting Role

Best Achievement in Directing

Best Writing, Screenplay Written Directly for the Screen

Best Writing, Screenplay Based on Material Previously Produced or Published

Best Animated Feature Film of the Year

Best Foreign Language Film of the Year

Nominees:

Amour (2012)(Austria)

War Witch (2012)(Canada)

No (2012/I)(Chile)

A Royal Affair (2012)(Denmark)

Kon-Tiki (2012)(Norway)

Best Achievement in Cinematography

Best Achievement in Music Written for Motion Pictures, Original Score

Best Achievement in Music Written for Motion Pictures, Original Song

Nominees:

Chasing Ice (2012): J. Ralph("Before My Time")

Life of Pi (2012): Mychael Danna, Bombay Jayshree("Pi's Lullaby")

Skyfall (2012): Adele, Paul Epworth("Skyfall")

Ted (2012): Walter Murphy, Seth MacFarlane("Everybody Needs a Best Friend")

Best Documentary, Features

Nominees:

The Gatekeepers (2012): To Be Determined

How to Survive a Plague (2012): To Be Determined

The Invisible War (2012): To Be Determined

Searching for Sugar Man (2012): To Be Determined

Best Short Film, Live Action

Nominees:

Henry (2011/III): Yan England


http://www.thetotalpictureseminar.com/images/oscaraward.jpg

....برای مشاهده ترجمه فارسی این لیست به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

نظر شما درباره لیست اعلام شده چیست؟ در حق چه فیلم های ظلم شده و مدعیان اصلی را کدام ها می دانید؟

بهترین فیلم

Beasts of the Southern Wild (هیولاهای باغ وحش جنوب)

Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای)

Zero Dark Thirty (سی دقیقه بامداد)

Lincoln (لینکلن)

Les Miserables (بینوایان)

Life of Pi (زندگی پی)

Amour (عشق)

Django Unchained (جانگوی رها از بند)

Argo (آرگو)


بهترین بازیگر مرد

Bradley Cooper  برای Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای)

Joaquin Phoenix  برای The Master (مرشد)‌

Daniel Day-Lewis  برای Lincoln (لینکلن)

Denzel Washington  برای Flight (پرواز)

Hugh Jackman  برای Les Miserables (بینوایان)


بهترین بازیگر زن

Jessica Chastain Zero Dark thirty برای Zero Dark Thirty (سی دقیقه بامداد)

Quvenzhane Wallis  برای Beasts of the Southern Wild (هیولاهای باغ وحش جنوب)

Jennifer Lawrence برای Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای)

Naomi Watts  برای The Impossible (غیر ممکن)

Emmanuelle Riva برای Amour (عشق)


بهترین بازیگر مرد نقش مکمل

Alan Arkin برای Argo (آرگو)

Robert De Niro  برای Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای)

Philip Seymour Hoffman  برای The Master (مرشد)‌

Tommy Lee Jones برای Lincoln (لینکلن)

Christoph Waltz for Django Unchained  برای Django Unchained (جانگوی رها از بند)


بهترین بازیگر زن نقش مکمل

Amy Adams  برای The Master (مرشد)‌

Sally Field برای Lincoln (لینکلن)

Anne Hathaway برای Les Miserables (بینوایان)

Helen Hunt  برای  The Sessions (جلسات)

Jacki Weaver برای Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای)


بهترین کارگردان

Michael Haneke  برای Amour (عشق)

Benh Zeitlin برای  Beasts of the Southern Wild (هیولاهای باغ وحش جنوب)

Ang Lee برای Life of Pi (زندگی پی)

Steven Spielberg برای Lincoln (لینکلن)

David O. Russell برای Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای)


بهترین فیلمنامه اونجینال

Jogh Gatins برای   Flight (پرواز)

Mark Boal برای Zero Dark Thirty (سی دقیقه بامداد)

Quentin Tarantino  برای Django Unchained (جانگوی رها از بند)

Michael Haneke برای Amour (عشق)

Wes Anderson, Roman Coppola برای Moonrise Kingdom (قلمرو طلوع ماه)


بهترین فیلمنامه اقتباسی

Argo (آرگو)

Beasts of the Southern Wild (هیولاهای باغ وحش جنوب)

Life of Pi (زندگی پی)

Lincoln (لینکلن)

Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای)


بهترین جلوه های ویژه

The Hobbit: An Unexpected Journey (هابیت: سفری غیر منتظره)

Life of Pi (زندگی پی)

Marvel's The Avengers (انتقام جویان)

Prometheus (پرومتئوس)

Snow White and the Huntsman (سفید برفی و شکارچی)


بهترین صدا برداری

Argo (آرگو)

Django Unchained (جانگوی رها از بند)

Life of Pi (زندگی پی)

Skyfall (اسکای فال)

Zero Dark Thirty (سی دقیقه بامداد)


بهترین صدا گذاری

Argo (آرگو)

Les Miserables (بینوایان)

Life of Pi (زندگی پی)

Lincoln (لینکلن)

Skyfall (اسکای فال)


بهترین طراحی صحنه

Anna Karenina (آنا کارنینا)

The Hobbit: An Unexpected Journey (هابیت: سفری غیر منتظره)

Les Miserables (بینوایان)

Life of Pi (زندگی پی)

Lincoln (لینکلن)


بهترین فیلم خارجی

Amour (عشق)

Kon-Tiki / نقد فیلم بزودی

No / نقد فیلم بزودی

A Royal Affair / نقد فیلم بزودی

War Witch / نقد فیلم بزودی


بهترین گریم

Hitchcock (هیچکاک)

The Hobbit: An Unexpected Journey (هابیت: سفری غیر منتظره)

Les Miserables (بینوایان)


بهترین موزیک متن

Anna Karenina (آنا کارنینا)

Argo (آرگو)

Life of Pi (زندگی پی)

Lincoln (لینکلن)

Skyfall (اسکای فال)


بهترین ترانه

"Before my Time" from Chasing Ice

"Everybody Needs a Best Friend"  برای Ted

"Pi's Lullaby"  برای Life of Pi (زندگی پی)

"Skyfall"  برای Skyfall (اسکای فال)

"Suddenly"  برای Les Miserables (بینوایان)


بهترین تدوین

Argo (آرگو)

Life of Pi (زندگی پی)

Lincoln (لینکلن)

Silver Linings Playbook (دفترچه ای با خطوط نقره ای)

Zero Dark Thirty (سی دقیقه بامداد)


بهترین فیلم مستند

5 Broken Cameras

The Gatekeepers

How to Survive a Plague

The Invisible War

Searching for Sugar Man


بهترین طراحی لباس

Anna Karenina (آنا کارنینا)

Les Miserables (بینوایان)

Lincoln (لینکلن)

Mirror Mirror (ای آینه، ای آینه)

Snow White and the Huntsman (سفید برفی و شکارچی)


بهترین فیلمبرداری

Anna Karenina (آنا کارنینا)

Django Unchained (جانگوی رها از بند)

Life of Pi (زندگی پی)

Lincoln (لینکلن)

Skyfall (اسکای فال)


بهترین انیمیشن

Brave (شجاع)

Frankenweenie (فرانکن وینی)

ParaNorman (پارانورمن)

The Pirates! Band of Misfits (دزدان دریایی: گروهی از ناجور ها)

Wreck-It Ralph (راف کار خراب کن)


بهترین انیمیشن کوتاه

Adam and Dog

Fresh Guacamole

Head over Heels

Maggie Simpson in "The Longest Daycare"


بهترین فیلم کوتاه

Asad

Buzkashi Boys

Curefew

Death of a Shadow

Henry


بهترین فیلم کوتاه مستند

Inocente

Kings Point

Mondays at Racine

Open Heart

Rademption

 

نظر شما درباره لیست اعلام شده چیست؟ در حق چه فیلم های ظلم شده و مدعیان اصلی را کدام ها می دانید؟

----------------

منبع: نقد فارسی




 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر